skip to main | skip to sidebar

Przestrzeń Ivy

Fotografia to przestrzeń ludzkich oddechów, lustrzanych odbić twarzy, gestów, myśli. To zinstrumentalizowanie banalności,manifestacja wzruszenia,plagiat wyobraźni, metafizyczna pokusa piękna, które nie mija jak wszystko co śmiertelne. Największym pięknem jest właśnie człowiek, jego radość i cierpienie, które tworzą mozaikę obrazów. Człowieka istnienie.

niedziela, 18 stycznia 2009

ReKs TeŻ LuBi ZiMę

Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, stycznia 18, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, stycznia 18, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, stycznia 18, 2009 Brak komentarzy:

wtorek, 13 stycznia 2009

SaNki i BaŁwAnKi

Autor: Ewa Krawczyk o wtorek, stycznia 13, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o wtorek, stycznia 13, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o wtorek, stycznia 13, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o wtorek, stycznia 13, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o wtorek, stycznia 13, 2009 Brak komentarzy:

KuBaŃsCy ReWoLuCjOnIŚcI

Autor: Ewa Krawczyk o wtorek, stycznia 13, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o wtorek, stycznia 13, 2009 Brak komentarzy:
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Obserwatorzy

Archiwum bloga

  • ►  2010 (44)
    • ►  kwietnia (24)
    • ►  marca (20)
  • ▼  2009 (174)
    • ►  grudnia (9)
    • ►  sierpnia (31)
    • ►  czerwca (31)
    • ►  maja (29)
    • ►  kwietnia (30)
    • ►  marca (15)
    • ►  lutego (19)
    • ▼  stycznia (10)
      • ReKs TeŻ LuBi ZiMę
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • SaNki i BaŁwAnKi
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • KuBaŃsCy ReWoLuCjOnIŚcI
      • Bez tytułu
  • ►  2008 (33)
    • ►  grudnia (33)

O mnie

Moje zdjęcie
Ewa Krawczyk
"Człowiek budzi się rano i wie, że ma w sobie owcę. To bardzo naturalne uczucie"
Wyświetl mój pełny profil