skip to main | skip to sidebar

Przestrzeń Ivy

Fotografia to przestrzeń ludzkich oddechów, lustrzanych odbić twarzy, gestów, myśli. To zinstrumentalizowanie banalności,manifestacja wzruszenia,plagiat wyobraźni, metafizyczna pokusa piękna, które nie mija jak wszystko co śmiertelne. Największym pięknem jest właśnie człowiek, jego radość i cierpienie, które tworzą mozaikę obrazów. Człowieka istnienie.

niedziela, 15 marca 2009

ŚmierĆ DrzewoM

Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, marca 15, 2009 Brak komentarzy:

...

Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, marca 15, 2009 Brak komentarzy:

Pierwsze liście tej wiosny:)

Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, marca 15, 2009 Brak komentarzy:

PrZeJaZdEm...

Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, marca 15, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, marca 15, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, marca 15, 2009 Brak komentarzy:

środa, 4 marca 2009

Odra, Odra, Odra kochana...

Autor: Ewa Krawczyk o środa, marca 04, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o środa, marca 04, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o środa, marca 04, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o środa, marca 04, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o środa, marca 04, 2009 Brak komentarzy:

To BęDzie PiękNy ŚluB....

Autor: Ewa Krawczyk o środa, marca 04, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o środa, marca 04, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o środa, marca 04, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o środa, marca 04, 2009 Brak komentarzy:
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Obserwatorzy

Archiwum bloga

  • ►  2010 (44)
    • ►  kwietnia (24)
    • ►  marca (20)
  • ▼  2009 (174)
    • ►  grudnia (9)
    • ►  sierpnia (31)
    • ►  czerwca (31)
    • ►  maja (29)
    • ►  kwietnia (30)
    • ▼  marca (15)
      • ŚmierĆ DrzewoM
      • ...
      • Pierwsze liście tej wiosny:)
      • PrZeJaZdEm...
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Odra, Odra, Odra kochana...
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • To BęDzie PiękNy ŚluB....
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
    • ►  lutego (19)
    • ►  stycznia (10)
  • ►  2008 (33)
    • ►  grudnia (33)

O mnie

Moje zdjęcie
Ewa Krawczyk
"Człowiek budzi się rano i wie, że ma w sobie owcę. To bardzo naturalne uczucie"
Wyświetl mój pełny profil