skip to main | skip to sidebar

Przestrzeń Ivy

Fotografia to przestrzeń ludzkich oddechów, lustrzanych odbić twarzy, gestów, myśli. To zinstrumentalizowanie banalności,manifestacja wzruszenia,plagiat wyobraźni, metafizyczna pokusa piękna, które nie mija jak wszystko co śmiertelne. Największym pięknem jest właśnie człowiek, jego radość i cierpienie, które tworzą mozaikę obrazów. Człowieka istnienie.

sobota, 6 marca 2010

CzarnoBiałaGóra

Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:

Zima w mieście:)

Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, marca 06, 2010 Brak komentarzy:
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Obserwatorzy

Archiwum bloga

  • ▼  2010 (44)
    • ►  kwietnia (24)
    • ▼  marca (20)
      • CzarnoBiałaGóra
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Zima w mieście:)
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
  • ►  2009 (174)
    • ►  grudnia (9)
    • ►  sierpnia (31)
    • ►  czerwca (31)
    • ►  maja (29)
    • ►  kwietnia (30)
    • ►  marca (15)
    • ►  lutego (19)
    • ►  stycznia (10)
  • ►  2008 (33)
    • ►  grudnia (33)

O mnie

Moje zdjęcie
Ewa Krawczyk
"Człowiek budzi się rano i wie, że ma w sobie owcę. To bardzo naturalne uczucie"
Wyświetl mój pełny profil