skip to main | skip to sidebar

Przestrzeń Ivy

Fotografia to przestrzeń ludzkich oddechów, lustrzanych odbić twarzy, gestów, myśli. To zinstrumentalizowanie banalności,manifestacja wzruszenia,plagiat wyobraźni, metafizyczna pokusa piękna, które nie mija jak wszystko co śmiertelne. Największym pięknem jest właśnie człowiek, jego radość i cierpienie, które tworzą mozaikę obrazów. Człowieka istnienie.

niedziela, 13 grudnia 2009

Stołeczne klimaty:)

Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, grudnia 13, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, grudnia 13, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, grudnia 13, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, grudnia 13, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, grudnia 13, 2009 Brak komentarzy:

Sześdziesiąt lat minęło...

Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, grudnia 13, 2009 Brak komentarzy:

Jak w amerykańskich filmach:)

Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, grudnia 13, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, grudnia 13, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o niedziela, grudnia 13, 2009 Brak komentarzy:
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Obserwatorzy

Archiwum bloga

  • ►  2010 (44)
    • ►  kwietnia (24)
    • ►  marca (20)
  • ▼  2009 (174)
    • ▼  grudnia (9)
      • Stołeczne klimaty:)
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Sześdziesiąt lat minęło...
      • Jak w amerykańskich filmach:)
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
    • ►  sierpnia (31)
    • ►  czerwca (31)
    • ►  maja (29)
    • ►  kwietnia (30)
    • ►  marca (15)
    • ►  lutego (19)
    • ►  stycznia (10)
  • ►  2008 (33)
    • ►  grudnia (33)

O mnie

Moje zdjęcie
Ewa Krawczyk
"Człowiek budzi się rano i wie, że ma w sobie owcę. To bardzo naturalne uczucie"
Wyświetl mój pełny profil