skip to main | skip to sidebar

Przestrzeń Ivy

Fotografia to przestrzeń ludzkich oddechów, lustrzanych odbić twarzy, gestów, myśli. To zinstrumentalizowanie banalności,manifestacja wzruszenia,plagiat wyobraźni, metafizyczna pokusa piękna, które nie mija jak wszystko co śmiertelne. Największym pięknem jest właśnie człowiek, jego radość i cierpienie, które tworzą mozaikę obrazów. Człowieka istnienie.

sobota, 16 maja 2009

Warszawiaki regowiaki/Vavamaffin

Autor: Ewa Krawczyk o sobota, maja 16, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, maja 16, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, maja 16, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, maja 16, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, maja 16, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, maja 16, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, maja 16, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, maja 16, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, maja 16, 2009 Brak komentarzy:

Nasza polska papryka:)/Paprica Korps

Autor: Ewa Krawczyk o sobota, maja 16, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, maja 16, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, maja 16, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, maja 16, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o sobota, maja 16, 2009 Brak komentarzy:

poniedziałek, 11 maja 2009

MILKA!:)

Autor: Ewa Krawczyk o poniedziałek, maja 11, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o poniedziałek, maja 11, 2009 2 komentarze:
Autor: Ewa Krawczyk o poniedziałek, maja 11, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o poniedziałek, maja 11, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o poniedziałek, maja 11, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o poniedziałek, maja 11, 2009 Brak komentarzy:

Tajemniczy Ogród...

Autor: Ewa Krawczyk o poniedziałek, maja 11, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o poniedziałek, maja 11, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o poniedziałek, maja 11, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o poniedziałek, maja 11, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o poniedziałek, maja 11, 2009 Brak komentarzy:

MAGDA

Autor: Ewa Krawczyk o poniedziałek, maja 11, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o poniedziałek, maja 11, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o poniedziałek, maja 11, 2009 Brak komentarzy:
Autor: Ewa Krawczyk o poniedziałek, maja 11, 2009 Brak komentarzy:
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Obserwatorzy

Archiwum bloga

  • ►  2010 (44)
    • ►  kwietnia (24)
    • ►  marca (20)
  • ▼  2009 (174)
    • ►  grudnia (9)
    • ►  sierpnia (31)
    • ►  czerwca (31)
    • ▼  maja (29)
      • Warszawiaki regowiaki/Vavamaffin
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Nasza polska papryka:)/Paprica Korps
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • MILKA!:)
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Tajemniczy Ogród...
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • MAGDA
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
      • Bez tytułu
    • ►  kwietnia (30)
    • ►  marca (15)
    • ►  lutego (19)
    • ►  stycznia (10)
  • ►  2008 (33)
    • ►  grudnia (33)

O mnie

Moje zdjęcie
Ewa Krawczyk
"Człowiek budzi się rano i wie, że ma w sobie owcę. To bardzo naturalne uczucie"
Wyświetl mój pełny profil