sobota, 20 grudnia 2008
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Fotografia to przestrzeń ludzkich oddechów, lustrzanych odbić twarzy, gestów, myśli. To zinstrumentalizowanie banalności,manifestacja wzruszenia,plagiat wyobraźni, metafizyczna pokusa piękna, które nie mija jak wszystko co śmiertelne. Największym pięknem jest właśnie człowiek, jego radość i cierpienie, które tworzą mozaikę obrazów. Człowieka istnienie.
Z reguły o wiele inaczej widzę to miejsce. Aż się wzdrygam na myśl o tym przewilgotnym powietrzu i lepkiej mgle na fotografii. Porusza wyobraźnię.
OdpowiedzUsuń