czwartek, 30 kwietnia 2009
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Fotografia to przestrzeń ludzkich oddechów, lustrzanych odbić twarzy, gestów, myśli. To zinstrumentalizowanie banalności,manifestacja wzruszenia,plagiat wyobraźni, metafizyczna pokusa piękna, które nie mija jak wszystko co śmiertelne. Największym pięknem jest właśnie człowiek, jego radość i cierpienie, które tworzą mozaikę obrazów. Człowieka istnienie.
on ma twarz!!!!!!!!!! ;P
OdpowiedzUsuńtu Dunia... czemu napisało pawel....
OdpowiedzUsuńfajne foty:) Dobrze,ze bedziesz na moim weselu:)
OdpowiedzUsuńPaluch ma twarz?No bo to towarzysz paluch!!Przecież napisałam:P
OdpowiedzUsuń